0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Aston Villa
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۱:۰۰
Manchester United
۰
۳
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield United FC
۱
۰
Brentford
Finished
۱۸:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۲
Liverpool
Finished
۱۶:۰۰
Brighton and Hove Albion
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A
Internazionale Milano
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
۰
۰
AC Milan
inprogress
۲۰:۳۰
Hellas Verona
۱
۱
SS Lazio
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade Rennes FC
۰
۱
AS Monaco
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga
Borussia Dortmund
۰
۰
RB Leipzig
inprogress
۲۱:۰۰
Eintracht Frankfurt
۵
۱
FC Bayern Munich
Finished
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۰
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۳
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
FC Heidenheim 1846
۳
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۰
۱
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Villarreal CF
۰
۰
Real Sociedad
inprogress
۲۱:۰۰
Real Betis
۱
۱
Real Madrid
Finished
۱۸:۴۵
Alaves
۰
۱
Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
Iran
Pro League
Nassaji Mazandaran
۱
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۵:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Esteghlal Tehran
Finished
۱۷:۴۵
Perspolis Teheran
۱
۰
Havadar SC
Finished
۱۵:۳۰
Sepahan
۴
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Ahli Jeddah
۰
۰
Al Raed Buraidah
Finished
۱۸:۳۰
Al-Wahda
-
-
Al Akhdoud
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Netherlands
Eredivisie
AZ Alkmaar
-
-
Almere City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AFC Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Zwolle
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Russia
Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Nizhny Novgorod
inprogress
۲۰:۱۵
FK Spartak Moscow
۳
۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
FK Akhmat Grozny
۰
۰
FC Rostov
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portimonense
۱
۱
Famalicao
Finished
۱۹:۰۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
۱
۰
Al-Rayyan
inprogress
۲۰:۰۰
Al Duhail
۱
۱
Qatar SC Doha
Finished
۱۸:۰۰
Al-Gharafa
۱
۱
Al-Shamal
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۲
Fenerbahce SK
inprogress
۱۹:۳۰
Antalyaspor
۲
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Samsunspor
۴
۲
Kasimpasa SK
Finished
۱۶:۳۰
England
Championship
Leicester City
۴
۰
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland
۲
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۶:۰۰
Watford FC
۱
۱
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۲
۰
Hull City AFC
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۰
۲
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۰
۲
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Norwich City FC
۰
۰
Preston North End FC
Finished
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۱
۰
Millwall
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۱
۲
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Wellington Phoenix FC
۰
۳
Newcastle United Jets
Finished
۱۰:۰۰
Sydney FC
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۲:۱۵
Belgium
First Division A
KAA Gent
-
-
RWD Molenbeek
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cercle Brugge KSV
۱
۳
Royal Antwerp FC
Finished
۱۸:۳۰
K. Sint-Truidense
۱
۱
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۰:۴۵
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۲
۰
FC St. Gallen
inprogress
۲۰:۳۰
FC Basel
۰
۰
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۲۰:۳۰
Lausanne-Sports
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۰
Cobresal Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Curico Unido
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Huachipato
۲
۰
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Ittihad Kalba
۲
۲
Al Ain
Finished
۱۹:۰۰
Hatta Dubai
۱
۴
Al Sharjah SCC
Finished
۱۶:۱۵
Al Khaleej Khor Fakkan
۳
۱
Al-Nasr
Finished
۱۶:۱۵
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers FC
۳
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۲
۱
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۰
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Motherwell
۱
۱
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon City
۵
۲
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
Gangwon FC
۲
۱
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Uniao Leiria
۱
۰
SCU Torreense
Finished
۰۰:۰۰
Benfica Lisbon B
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Porto B
۲
۳
AVS Futebol SAD
Finished
۱۴:۳۰
Leixoes
۰
۰
Feirense
Finished
۱۹:۰۰
Pacos Ferreira
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۴:۳۰
CD Tondela
۲
۳
Santa Clara
Finished
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۱
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۲
۰
PSIS Semarang
Finished
۱۵:۳۰
Arema Malang
۳
۱
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Madrid (W)
۰
۰
Sevilla FC (W)
inprogress
۲۱:۰۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۰
Granada (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Barcelona (W)
۵
۰
Eibar (W)
Finished
۱۹:۰۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۲
Real Sociedad (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
AE Zakakiou
inprogress
۲۰:۳۰
AEL Limassol
۱
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۲۰:۳۰
AEK Larnaca
۲
۱
Aris Limmasol
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League Women
Adelaide United (W)
۱
۳
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga
VfL Osnabruck
-
-
FC St. Pauli
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Kaiserslautern
۱
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV
۱
۲
SC Paderborn 07
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۰
۰
Levante
inprogress
۲۱:۰۰
Burgos CF
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Valladolid
۲
۱
SD Amorebieta
Finished
۱۸:۴۵
Ukraine
Premier League
Kryvbas Krivyi
۲
۲
Zorya Luhansk
Finished
۱۶:۳۰
LNZ Cherkasy
-
-
FC Minaj
Cancelled
۱۴:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Taichung Blue Whale (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۰
۲
Kaohsiung Sunny Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۲
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۰:۳۰
Japan
WE League Women
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۳
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
NK Gorica
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۷:۲۰
Denmark
DBU Pokalen
Silkeborg IF
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۱۸:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۰
Stal Mielec
inprogress
۲۰:۰۰
Radomiak Radom
۱
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Rapid Wien
۰
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
SC Austria Lustenau
۱
۲
LASK Linz
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۲
۱
FK Austria Wien
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup
FK Bodo Glimt
۰
۱
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga TDP
Arietes FC
۰
۰
Sangre de Campeon
Finished
۰۱:۳۰
CH Futbol Club
۳
۰
Colegio Once Mexico
Finished
۰۰:۳۰
Club de Futbol Cadereyta
۵
۰
Gallos Nuevo Leon
Finished
۰۴:۳۰
Heroes de Zaci
-
-
Atletico Pachuca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cordobes FC
۰
۰
Cilesi FC
inprogress
۲۰:۳۰
Indonesia
Indonesia Championship U20
Persija Jakarta U20
۲
۲
PS Barito Putera U20
Finished
۱۰:۳۰
Persikabo 1973 U20
۰
۰
Dewa United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
RANS Nusantara U20
۰
۱
PSS Sleman U20
Finished
۱۱:۳۰
Persis Solo U20
۰
۱
Borneo FC U20
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara FC U20
۰
۱
Bali United U20
Finished
۱۱:۳۰
Arema FC U20
۱
۳
Persib Bandung U20
Finished
۱۱:۳۰
Persita Tangerang U20
۱
۰
PSIS Semarang U20
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Monza U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۳۰
Frosinone U19
۱
۱
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Milan U19
۲
۱
Genoa U19
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok United
۴
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Buriram United FC
۴
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Cambodia
League 2
Tiffy Army FC B
۳
۱
Siem Reap
Finished
۱۲:۰۰
Germany
Bundesliga U19
FC St. Pauli U19
۱
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۳
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۲
۲
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
CZ Jena U19
۰
۲
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۴:۳۰
SV Meppen U19
۱
۱
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۳
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۴:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۱
۳
Karlsruher SC U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۳:۳۰
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
۰
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۰
۰
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۵:۳۰
England
League One
Blackpool FC
۳
۰
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۱
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۲
۲
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۳
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Reading
۱
۳
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۰
۱
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۳
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۳
۰
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۱
۲
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Hradec Kralove
۱
۱
FC Banik Ostrava
inprogress
۲۰:۳۰
FC Slovan Liberec
۵
۳
FC Trinity Zlín
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۵
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
MFK Karvina
-
-
Pardubice
Cancelled
۱۷:۳۰
AC Sparta Praha
۳
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
France
Coupe de France
Stade Briochin
-
-
Les Herbiers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Dieppe
۰
۰
Ergue Gaberic PD
inprogress
۲۰:۳۰
Martigues
۰
۱
Olympique Ales
inprogress
۲۰:۳۰
St-Philbert e Grandlieu
۱
۲
Stade Laval
Finished
۱۷:۰۰
Lyon Duchere
۲
۱
Thonon Evian FC
Finished
۱۸:۳۰
US Castanet
۰
۰
SO Romorantinais
inprogress
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
۰
۱
Olympique Nimes
Finished
۱۷:۳۰
AC Ajaccio
۱
۲
Orleans US 45
Finished
۱۶:۳۰
St. Priest
۱
۰
AS Domerat
inprogress
۱۹:۳۰
ES Thaon
۰
۱
SC Amiens
Finished
۱۶:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
۳
۱
Dijon FCO
Finished
۱۷:۳۰
Thionville FC
۲
۱
Annecy FC
inprogress
۱۹:۳۰
Reims Sainte-Anne
۲
۱
Dunkerque
Finished
۱۶:۰۰
Coulaines
۱
۵
Pau FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Geispolsheim 01
۰
۴
FC Sochaux
Finished
۱۶:۳۰
Grand Quevilly FC
۳
۱
Dijon FCO
Finished
۱۷:۳۰
Plessis Robinson FC
۱
۲
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
Saint-Omer
۰
۰
SAS Epinal
inprogress
۲۰:۳۰
Dinan-Lehon FC
۰
۰
AS Vitre
inprogress
۲۰:۳۰
AG Caennaise
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Linfield FC
۴
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۳
۲
Loughgall
Finished
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۲
۲
Glentoran FC
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Super League Women
Standard Liege (W)
-
-
KV Mechelen (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Brugge (W)
۲
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۸:۴۵
Zulte-Waregem (W)
۳
۲
AA Gent (W)
Finished
۱۶:۰۰
Vietnam
V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۰
۱
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۱:۳۰
Dong Thap
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
PSMS Medan
۰
۰
PSPS Riau
Finished
۱۲:۰۰
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۲
۱
Giresunspor
inprogress
۱۹:۳۰
Bandirmaspor
۰
۳
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
Umraniyespor
۲
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Club Atletico Palmira
۴
۲
Rivadavia Venado Tuerto
Finished
۰۰:۳۰
La Mona 44
۰
۴
Talleres De Perico
Finished
۰۳:۴۵
FC Pabellon Argentino
۵
۰
Orientacion Juvenil
Finished
۰۰:۳۰
Gutierrez SPM
۲
۱
Argentino Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
CA Palmira
۴
۲
Rivadavia Venado Tuerto
Finished
۰۰:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۲
۲
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۲
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۱
۵
Manisa U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۴:۳۰
Altay U19
۰
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۰
Giresunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۴
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۳
۲
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۰
۰
Adana Demirspor U19
Interrupted
۱۲:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۱
۲
Transport United FC
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
U19 League
Nk Rudes U19
۱
۱
Kustosija U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۳
۰
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Koprivnica U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۲
NK Osijek U19
Finished
۱۴:۳۰
NK Istra 1961 U19
۰
۲
HNK Rijeka U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A Women
Inter Milano (W)
۱
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۴
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qabala
۰
۳
Kapaz
Finished
۱۴:۳۰
FK Zira
۰
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Championship
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۱
۲
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Queen's Park
۱
۴
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۱
۲
Dunfermline
Finished
۱۸:۳۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۲
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۰۰
Olympiacos FC U19
۵
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۳
۲
Kifisias FC U19
Finished
۱۳:۳۰
PAOK Salonika U19
۶
۱
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Panathinaikos U19
۵
۳
Atromitos U19
Finished
۱۵:۴۵
Volos NPS U19
۳
۰
Lamia U19
Finished
۱۵:۳۰
OFI Crete U19
۲
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۶:۰۰
Romania
Liga I
Rapid Bucuresti
-
-
SC FC Voluntari SA
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Thailand
Thai League 3
Suranaree Black Cat FC
۲
۲
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
The Icon RSU
۰
۷
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Bangkok FC
۱
۱
Thonburi United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۷
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۲:۰۰
STK Muangnont
۰
۰
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۷
Ubon UMT Ratchathani FC
Finished
۱۲:۰۰
Kenya
Premier League
Gor Mahia
۲
۲
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Muranga Seal
۱
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۴۵
Bulgaria
A PFG
PFC Cherno More Varna
۳
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۱
Arda Kardzhali
Finished
۱۴:۰۰
Belgium
First Division B
Lierse SK
-
-
Zulte-Waregem
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Brugge II
-
-
Anderlecht II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Standard Liege II
۰
۴
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
Sampdoria
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۲
۰
Cosenza
Finished
۱۶:۳۰
Catanzaro
۲
۰
Pisa
Finished
۱۸:۴۵
Ternana
۲
۱
Feralpisalo
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli
۱
۲
Spezia
Finished
۱۶:۳۰
Cremonese
۱
۰
SSC Venezia
Finished
۱۶:۳۰
Bari
۲
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Cordoba (W)
۱
۱
Fundacion CD Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante B (W)
۲
۰
CFF Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
۰
۱
Real Sociedad B (W)
Finished
۱۵:۰۰
Atletico de Madrid III (W)
۴
۱
Espanyol B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Cambodia
Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Singapore Cup
Tampines Rovers FC
۲
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۲:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۳۰
Poland
1. Division
Lechia Gdansk
۱
۰
Chrobry Glogow
inprogress
۲۰:۰۰
Wisla Plock
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Spezia U19
۳
۳
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Ternana U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
۲
۱
Bari U19
Finished
۱۴:۰۰
Reggiana U19
۲
۱
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Entella U19
۰
۳
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
Napoli U19
۰
۱
Crotone U19
Finished
۱۷:۰۰
Cesena U19
۴
۱
Perugia U19
Finished
۱۶:۴۵
LR Vicenza U19
۱
۲
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۱
۳
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Brescia U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۰
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۶:۰۰
Parma U19
۳
۱
Renate U19
Finished
۱۶:۳۰
AC FeralpiSalo U19
۳
۰
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
Venezia FC U19
۰
۱
Padova U19
Finished
۱۷:۰۰
Hong Kong
Sapling Cup
Southern District Rsa
۱
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Slovakia
Super Liga
Podbrezova
۰
۶
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۷:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۱
۱
MFK Skalica
Finished
۱۷:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
FC Kosice
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Deportivo La Coruna (W)
۴
۲
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno (W)
۲
۳
CE Europa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B (W)
۱
۰
Madrid CFF B (W)
Finished
۱۵:۳۰
England
Super League Women
Manchester City (W)
۲
۱
Aston Villa (W)
Finished
۱۵:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group B
El Zamalek
۱
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۹:۳۰
San Marino
Campionato
Fiorita
۰
۰
San Marino Academy U22
inprogress
۲۰:۴۵
SS San Giovanni
۰
۰
SP Cailungo
inprogress
۲۰:۴۵
Folgore / Falciano
۰
۲
SP Tre Penne
Finished
۱۷:۳۰
Domagnano
۲
۲
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
SS Cosmos
۳
۰
SS Virtus
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
U23 League
Gil Vicente FC U23
۲
۳
Braga U23
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Granada B
۱
۱
Real Madrid B
Finished
۱۶:۴۵
Cordoba
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Alcoyano
۰
۳
Atletico Madrid B
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Diagoras Rodos
۱
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۷:۳۰
Panachaiki
۱
۱
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
League One
Falkirk FC
۲
۱
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۱
۴
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۰
۰
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Annan Athletic
۱
۳
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
FC Edinburgh
۱
۳
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Bahrain
King of Bahrain Cup
Sitra
۰
۰
Busaiteen Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al Shabab Manana
۲
۱
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
3.Liga
FC Erzgebirge Aue
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۹:۰۰
VfB Lubeck
۰
۴
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg II
۰
۴
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۳
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
-
-
SC Rot-Weiss Essen
Cancelled
۱۶:۳۰
Africa
CAF Champions League Group B
WAC Wydad Casablanca
-
-
Simba SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jwaneng Galaxy FC
۰
۲
Asec Mimosas
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
Zeleznicar Pancevo
۰
۰
Spartak Subotica
inprogress
۲۱:۰۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۰
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۸:۳۰
Hong Kong
Premier League
Eastern Sports Club
۲
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Hungary
NB I
MTK Budapest
۲
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۵:۴۵
Zalaegerszegi TE
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۸:۱۵
World
Friendly Club Matches
Muang Thong United
۱
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۵
Vietnam
Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۳
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ha Noi II (W)
۰
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۱:۰۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
National League
Shan United FC
۳
۲
Kachin United FC
Finished
۱۳:۰۰
Switzerland
Nationalliga B Women
Winterthur (W)
۲
۰
FC Zurich II (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Triestina Calcio
۰
۰
Giana Erminio
inprogress
۲۱:۰۰
Atalanta U23
۰
۱
Padova
Finished
۱۸:۴۵
Brazil
Brazil Cup U20 Women
Botafogo RJ U20 (W)
۱
۲
Flamengo RJ U20 (W)
Finished
۰۰:۱۵
Africa
CAF Champions League Group C
Esperance Tunis
-
-
Atletico Petroleos de Luanda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Yeni Mersin Idmanyurdu
۰
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
GD Fabril Barreiro
۰
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۴:۳۰
France
National 3
Olympique Marseille II
۲
۱
Entente UGA Ardziv
Finished
۱۷:۰۰
St-Pierre Milizac
۰
۰
CPB Brequigny
inprogress
۲۰:۳۰
Neuilly Sur Marne
۱
۱
Saran
Finished
۱۷:۰۰
Croix IC
۲
۱
Saint-Amand FC
Finished
۱۷:۰۰
Caen II
۳
۴
Alencon US
Finished
۱۸:۳۰
Cannet Rocheville
۰
۲
RCO Agde
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Espanyol B
۱
۱
SE Penya Independent
inprogress
۱۹:۳۰
Saguntino
۰
۰
Terrassa CF
inprogress
۱۹:۴۵
Valencia CF B
۰
۰
UD Alzira
inprogress
۲۰:۳۰
Switzerland
U19 League
Neuchatel Xamax U19
۳
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۷:۰۰
Lausanne Sports U19
۱
۴
FC Zurich U19
Finished
۱۶:۳۰
BSC Young Boys Bern U19
۰
۲
Basel U19
Finished
۱۶:۰۰
Northern Ireland
Championship 1
Portadown FC
۰
۰
Ballyclare
inprogress
۲۱:۰۰
Institute FC Londonderry
۱
۳
Annagh United
Finished
۱۸:۳۰
Dergview
۰
۰
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
FC Ards
۲
۲
Ballinamallard United
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۰
۰
Bangor
Finished
۱۸:۳۰
England
League Two
Notts County
۱
۲
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۴
۰
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
-
-
Wrexham
Cancelled
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۰
۰
Milton Keynes Dons FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۸:۳۰
Barrow FC
-
-
Gillingham
Cancelled
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۲
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۲
۱
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Harrogate Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۰
Salford City
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga Women
SG Essen (W)
۰
۱
SC Freiburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Koln (W)
۱
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Kabwe Warriors
۰
۲
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۰
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۴
۰
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۱
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
-
-
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Waasland-Beveren U21
۴
۱
Lierse Kempenzonen U21
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Salt
۰
۱
AL Ahli
Finished
۱۶:۳۰
Al-Ramtha
۲
۰
Al Aqaba
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۰
۰
Real Sociedad U19
Finished
۱۵:۰۰
Santutxu U19
۱
۱
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Manchego Ciudad Real CF
۰
۰
La Union CF
inprogress
۲۰:۳۰
Aguilas FC
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rwanda
National League
AS Kigali
۲
۰
Rayon Sports FC
inprogress
۲۰:۳۰
Kiyovu Sport
۲
۱
Etincelles FC
Finished
۱۵:۰۰
Musanze FC
۴
۰
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Muhazi United
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Gasogi Utd
۲
۴
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
Mali
Premiere Division
USFAS Bamako
۱
۰
Olympique Bamako
inprogress
۱۹:۱۵
Black Stars
۰
۱
ATS de Koro
inprogress
۱۹:۱۵
Onze Createurs
۳
۱
Afrique Football Elite
Finished
۱۹:۱۵
Algeria
Ligue 1
ES Setif
۰
۲
US Biskra
inprogress
۲۰:۳۰
US Souf
۰
۱
JS Saoura
Finished
۱۷:۳۰
NC Magra
۱
۱
ASO Chlef
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Celta de Vigo B
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CF Fuenlabrada
۱
۱
Real Sociedad B
Finished
۱۸:۳۰
CE Sabadell
۰
۰
Unionistas de Salamanca CF
inprogress
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Coastal Union
۱
۰
Kagera Sugar
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Giugliano
۰
۰
Monterosi Tuscia
inprogress
۲۱:۰۰
Crotone
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۲۱:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۰
۰
Pontevedra
Finished
۱۹:۰۰
Slovenia
Prva liga
Aluminij
۱
۳
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
Malta
Premier League
Sliema Wanderers FC
۱
۰
FC Balzan
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۰
۲
Floriana FC
inprogress
۱۹:۳۰
Valletta FC
۰
۲
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
Philippines
Copa Paulino Alcantara
Kaya FC
۱
۱
Davao Aguilas
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 2
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۰
۰
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۱
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Prakan City FC
۲
۰
Lampang FC
Finished
۱۵:۰۰
Nong Bua Pitchaya FC
۲
۰
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۲
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
۲
۵
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Mathare United
۰
۲
Naivas FC
Finished
۱۳:۳۰
Mully Children Family
۰
۰
Rainbow SC
Finished
۱۵:۳۰
Coastal Heroes
۱
۲
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Sarajevo
۳
۰
GOSK Gabela
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۱
۰
NK Posusje
Finished
۱۵:۳۰
FK Zvijezda 09
۱
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 League
Academica B U19
۱
۱
SC Leira Marrazes U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros U19
۳
۲
Gondomar U19
Finished
۱۸:۳۰
Porto U19
۳
۲
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Academico Viseu U19
۰
۲
SC Lusitania U19
Finished
۱۳:۰۰
Gil Vicente U19
۰
۱
Chaves U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۰
۰
SC Farense U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۱
۱
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
Moreirense U19
۰
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۴
۲
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۰
۰
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
Torreense U19
۲
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۰
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۱
۱
Feirense U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Mafra U19
۳
۱
GD Alcochetense U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۲
۱
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۳
۱
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۸:۳۰
Varzim U19
۲
۲
Merelinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Nacional Madeira U19
۱
۱
CD Fatima U19
Finished
۱۸:۳۰
UD Oliveirense U19
۱
۰
CD Tondela U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۳
۰
União de Leiria U19
Finished
۱۸:۳۰
Naval U19
۰
۲
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho U19
۱
۲
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۲
۰
AD Sanjoanense U19
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates FC
-
-
TS Galaxy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Polokwane City FC
۰
۱
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۰۰
Chippa United
۱
۰
Golden Arrows
inprogress
۱۹:۱۵
Africa
CAF Champions League Group A
FC Nouadhibou
۰
۰
TP Mazembe Englebert
inprogress
۱۹:۳۰
France
Division 1 Women
St Etienne (W)
۲
۱
EA Guingamp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dijon FC (W)
۱
۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۷:۰۰
Montpellier (W)
۱
۴
Paris FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
Stade Reims (W)
۲
۰
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
Vietnam
V-League
Ho Chi Minh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
Nam Dinh
۲
۲
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Binh Dinh
۲
۳
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Kucukcekmece Sinop Spor
۰
۳
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۷
۰
Merida U19
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano U19
۱
۱
Getafe U19
Finished
۱۵:۳۰
UD La Cruz Villanovense U19
۲
۲
Alcobendas CF U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Numancia U19
۴
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۸:۱۵
UD San Sebastian de los Reyes U19
۰
۰
Internacional de la Amistad U19
inprogress
۲۱:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۲
۰
Real Sociedad C
inprogress
۱۹:۳۰
Mutilvera
۱
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۱۹:۰۰
Izarra
۱
۰
CD Tudelano
Finished
۱۹:۰۰
Guatemala
Primera Division
Universidad de San Carlos
-
-
Deportivo Marquense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bolivia
Copa Division Profesional
Aurora
-
-
Always Ready
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
CD Trofense
۰
۰
SC Vianense
inprogress
۲۱:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
De Treffers
۱
۰
Kozakken Boys
inprogress
۲۰:۳۰
Scheveningen
۰
۰
VV Noordwijk
Finished
۱۷:۰۰
GVVV Veenendaal
۰
۱
Quick Boys
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۰
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۲
۰
ACV Assen
Finished
۱۸:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۲
Almere City Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۲
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
ADO '20
۱
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۴
FC Lisse
Finished
۱۸:۰۰
Slovenia
U19 League
FC Koper U19
۳
۲
NK Aluminij U19
Finished
۱۶:۳۰
ND Ilirija U19
۱
۰
ND Gorica U19
Finished
۱۴:۳۰
Tabor Sezana U19
۱
۳
Radomlje U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Nafta Lendava 1903 U19
۶
۳
NK Krka U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Rudar Velenje U19
۲
۷
NK Brinje Grosuplje U19
Finished
۱۷:۳۰
Gibraltar
National League
College 1975
۱
۳
Mons Calpe SC
Finished
۱۹:۰۰
Europa FC
-
-
Lincoln FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Malta
Challenge League
Zurrieq
۱
۰
Luqa SA
Finished
۱۹:۰۰
Attard
۱
۲
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۲
۲
Catanzaro Calcio 2011 U19
Finished
۱۶:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۳
۱
Taranto U19
Finished
۱۷:۰۰
Latina U19
۰
۱
Vis Pesaro U19
Finished
۱۸:۰۰
Pro Vercelli U19
۲
۰
US Fiorenzuola U19
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
۲
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۴
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۰
۰
FC Gutersloh 2000
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۳
۰
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۱
۱
San Felix U19
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC U19
۳
۰
Cadiz U19
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Union Adarve U19
۱
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
Union Viera CF U19
۳
۲
CD Atletico Paso U19
Finished
۱۶:۳۰
CF Rayo Majadahonda U19
۱
۰
Atletico Madrileno U19
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrid U19
۱
۱
Patacona U19
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KFC Mandel United
-
-
SC Dikkelvenne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
AFAD Djekanou
-
-
Zoman FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Denguele Sports D'Odienne
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۱۹:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۹:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۳
۳
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Group B
Juventus U23
۲
۲
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۴۵
Pescara
۴
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۴۵
US Pontedera 1912
۲
۱
Gubbio
Finished
۱۸:۴۵
SPAL 1907 Ferrara
۰
۰
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۲
۱
STK Eilvese
Finished
۱۸:۳۰
TUS Bersenbruck
-
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۸:۳۰
England
Isthmian League Premier
Chatham Town FC
۱
۲
Hastings United FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۰
۱
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۰
Hashtag United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۰
۲
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۰
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
India
Indian Super League
East Bengal FC
۰
۰
Punjab FC
Finished
۱۸:۰۰
Greece
Super League 2, Group A
Makedonikos Neapolis
۱
۱
AEK Athens B
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
SGV Freiberg
۳
۰
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
KSV Hessen Kassel
۳
۲
VfR Aalen
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
PO Xylotympou 2006
۰
۱
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
Ermis Aradippou
۱
۲
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۲
۰
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۰۰
Achyronas Onisillos
۱
۱
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
Enad Polis Chrysochous
-
-
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
Akritas Chlorakas
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Aalborg Bk (W)
۰
۱
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۰
۱
Brondby (W)
Finished
۱۵:۳۰
Senegal
Ligue 1
Teungueth
۰
۰
US Goree
inprogress
۲۰:۰۰
England
FA Trophy
Hereford FC
۱
۰
South Park
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۱
۲
Bishop's Stortford
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۶
۱
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۱
۰
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۲
۳
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۴
۳
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۰
Altrincham
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۳
۰
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Frome Town FC
۱
۴
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Walsall Wood F.C.
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۴
۱
Stourbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۱
۲
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۲
۳
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۵
۳
Gloucester City FC
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۰
۰
Woking FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Horsham FC
۲
۰
AFC Totton
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۰
۱
Chelmsford City
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۰
۲
Macclesfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Radcliffe Borough
۰
۰
Redditch United FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۲
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۴
۰
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Aveley
۲
۱
Hungerford Town
Finished
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۳
۲
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Hythe Town
۰
۰
Whitehawk
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۰
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۲
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۲
۰
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
City of Liverpool
۱
۵
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۰
۰
Billericay Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bath City
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Long Eaton United FC
۱
۰
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۲
۱
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Stamford
۳
۰
Halesowen Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۱
۱
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Biggleswade FC
۰
۰
Aylesbury United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alvechurch
۰
۰
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۰
Leiston Football Club
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola Pro
Raja Casablanca
۲
۱
Renaissance Zemamra
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Sportive Soualem
۰
۰
Union Sportive de Touarga
inprogress
۲۰:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۱
۱
FC Ashdod
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Bnei Raina
۳
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۱۹:۰۰
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Hapoel Hadera
inprogress
۲۱:۰۰
Togo
Championnat National
AC Barracuda
۱
۰
Unisport de Sokode
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Royal Excelsior Virton
-
-
ROC de Charleroi-Marchienne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KSC Lokeren-Temse
-
-
Oud Heverlee Leuven II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charleroi II
-
-
Sint-Eloois-Winkel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KVV Thes Sport
-
-
URSL Vise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Julio Suarez U19
۲
۰
SD San Jose U19
inprogress
۲۰:۳۰
CD Orientacion Maritima U19
۰
۰
CD Sobradillo U19
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۰
۰
FC Buderich 02
inprogress
۲۰:۳۰
El Salvador
Liga Feminina
CD Aguila (W)
۰
۱
Jocoro FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Gambia Armed Forces FC
۰
۱
WAA Banjul
inprogress
۱۹:۳۰
Real de Banjul FC
۳
۱
Wallidan
inprogress
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۰
۰
Brikama United FC
inprogress
۱۹:۳۰
Ethiopia
Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۱
Ethiopian Medhin
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Pero Pinheiro
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Division 1 Women
Westerlo (W)
۲
۲
Zulte-Waregem II (W)
Finished
۱۶:۴۵
RAEC Mons (W)
۰
۱
DV Famkes Merkem (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Scotland
League Two
Bonnyrigg Rose
۱
۱
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۰
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۲
۲
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC
۱
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
East Fife
۴
۰
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
First League
OFK Petrovac
۰
۰
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۳۰
FK Decic Tuzi
۳
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۳۰
FK Rudar Plevlja
۲
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
League Women
Hilal Temara Sportif (W)
۵
۲
Jawharat Najm Laaraych (W)
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۳
۱
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۶:۱۵
Ajman Club U21
۲
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۶:۱۵
Emirates Club RAK U21
۲
۳
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۶:۱۵
Spain
Tercera Federacion Women
CPM Friol (W)
۵
۱
Oviedo II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Real Aviles CF (W)
۳
۱
Deportivo La Coruna B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Levante C (W)
۱
۱
Mislata CF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Almeria (W)
۱
۳
Torrelodones FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Ciudad Alcala CF (W)
۲
۱
Futbolellas CFF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Murcia Feminas (W)
۱
۱
CF Sporting Plaza del Argel (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Riudoms (W)
۴
۲
CD San Gabriel (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito (W)
۰
۱
FC Malaga City (W)
Finished
۱۴:۳۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
۲
۱
Alhama CF B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Eibar B (W)
۳
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۸:۳۰
UE Cornella (W)
۰
۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Nigeria
NNL
Inter Lagos
۱
۱
Ikorodu City
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۴
۰
FC Shirak
Finished
۱۳:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۳
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۷:۳۰
Japan
Emperor Cup
Kawasaki Frontale
۱
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۰۸:۳۰
England
National League South
Taunton Town
۴
۰
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Dartford FC
۲
۲
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۰
۰
Dover Athletic FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Worthing FC
۴
۴
St. Albans City
Finished
۱۸:۳۰
Andorra
Primera Divisio
FC Pas de La Casa
-
-
Atletic Club d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Meux
-
-
RCS Verlaine
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۰
۱
SD Huesca U19
inprogress
۲۰:۳۰
Girona U19
۱
۱
Racing Club Zaragoza U19
Finished
۱۸:۳۰
CE Constancia de Inca U19
۱
۲
Sabadell U19
Finished
۱۹:۰۰
Senegal
Ligue 2
ASC HLM Dakar
۰
۱
Dakar Universite Club
inprogress
۲۰:۰۰
RS Yoff
۰
۰
Thies FC
inprogress
۲۰:۰۰
Luxembourg
National Division
Wiltz
۱
۱
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
FC Victoria Rosport
۱
۱
AS Jeunesse Esch
Abandoned
۱۹:۰۰
Union Titus Petange
۴
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۸:۳۰
Djibouty
Division 1
Garde-Cotes FC
۳
۰
ACS HAYABLEY/CNSS
Finished
۱۵:۳۰
AS Arta Solar 7
۵
۰
CDC Quartier 7
Finished
۱۸:۰۰
Wales
Welsh Cup
Caerau Ely
۱
۴
Bala Town
Finished
۱۷:۳۰
Flint Town United
۰
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۲۱:۰۵
Haverfordwest County
۱
۲
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Colwyn Bay
۰
۰
Barry Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Carmarthen Town
۰
۳
The New Saints FC
Finished
۱۷:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Ohod Medina U19
۱
۳
Al Hilal Riyadh U19
Finished
۱۶:۰۵
Jeddah Club U19
۲
۲
Al Orubah U19
Finished
۱۶:۱۵
Brazil
Paraense Women
Paysandu SC (W)
۰
۰
Tiradentes (W)
Finished
۱۶:۰۰
North Macedonia
First League
KF Rinija Gostivari
۱
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Ladies Cup
Ferroviaria (W)
۰
۲
Santos FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
FSV Zwickau
۳
۲
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Noor
۲
۱
Al Sahel Tartous
Finished
۱۵:۲۰
Germany
Regionalliga North
Hannover 96 II
۲
۱
FC Kilia Kiel
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
South Africa
1st Division
Marumo Gallants FC
۳
۳
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
Upington City
۳
۱
JDR Stars
Finished
۱۷:۰۰
Orbit College
۱
۱
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
Derde Divisie
Harkemase Boys
۳
۰
Staphorst
Finished
۱۷:۰۰
Tielse EC
۰
۰
Blauw Geel 38
inprogress
۲۰:۳۰
Liberia
First Division
Cece United
۱
۱
Heaven Eleven
inprogress
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Nations FC
۲
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Mauritania
Division 1
AS Garde Nationale
۰
۰
ACS Ksar
inprogress
۲۰:۳۰
England
Northern League Division One East
Bridlington Town
۰
۱
Hebburn Town
Finished
۱۸:۳۰
Grantham Town
۰
۴
Stockton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
SC Sao Joao Ver
۲
۰
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Kolubara
۱
۳
Jedinstvo Ub
Finished
۱۷:۳۰
England
Northern Premier League
Warrington Rylands
۷
۲
Stafford Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۱
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Workington AFC
۲
۲
Morpeth Town
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۲
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
Whitby Town
۰
۰
Guiseley
Finished
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۰
۰
Worksop Town FC
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۰
۰
Marine
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Ilkeston FC
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۲
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۳
۰
Deportivo La Coruna U19
Finished
۱۸:۱۵
Compostela U19
۰
۱
Celta de Vigo U19
Finished
۱۸:۳۰
Verina U19
۱
۵
Racing Santander U19
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola 2
Raja Beni Mellal
۴
۰
AS Sale
Finished
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Security Systems FC
۲
۱
Morupule Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Nico United
۰
۰
Police XI SC
Finished
۱۷:۳۰
Sua Flamingoes
۱
۲
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Llapi Podujeve
۵
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
FC Malisheva
۱
۰
KF Liria Prizren
Finished
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۱
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
AS Oued Ellil
۰
۰
Kalaa Sport
Finished
۱۶:۳۰
CS Korba
۴
۱
CS Tabarka
Finished
۱۶:۳۰
JS Kairouan
۱
۱
Jendouba Sport
Finished
۱۶:۳۰
JS Omrane
۳
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
League Women
Caiman Filles Douala (W)
۱
۱
Dja Sports (W)
Finished
۱۷:۳۰
Louves Minproff (W)
۲
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
AS Fortuna Mfou (W)
۰
۱
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۵:۳۰
Amazone FAP (W)
۱
۳
Lekie Filles FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Eding Sport (W)
۲
۳
Ebolowa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League Women
Servette Chenois (W)
۳
۰
FC Aarau (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Zurich (W)
۵
۰
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
U21 League
Heerenveen U21
۰
۱
Vitesse U21
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Highland League
Lossiemouth F.C.
۰
۱
Fraserburgh
Finished
۱۸:۳۰
Buckie Thistle
۰
۰
Clachnacuddin
Finished
۱۷:۳۰
Strathspey Thistle
۰
۲
Forres Mechanics FC
Finished
۱۷:۳۰
Wick Academy
-
-
Banks O'Dee F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League North
Chester FC
۲
۰
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۰
Darlington
Cancelled
۱۸:۳۰
Warrington Town
۴
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
CS Herediano (W)
۰
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Gelbison Cilento SSD
-
-
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۰۰
France
National 2, Group D
UF Maconnais
۱
۱
Bourg-Peronnas
inprogress
۲۰:۳۰
Greece
Super League
A.E. Kifisia F.C.
-
-
Pas Giannina
Cancelled
۱۹:۰۰
PAE APS Atromitos Athens
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
۰
۷
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۲
۲
AD Os Limianos
Finished
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۰
۰
Sporting Khalsa FC
inprogress
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Winchester City
۰
۰
Didcot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Walton & Hersham
۱
۰
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۰
۰
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
Sholing FC
۰
۰
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۲
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۲
۱
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Merthyr Town
Finished
۱۸:۳۰
Basingstoke Town LFC
۱
۱
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۰
۰
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Lowland League
Stirling University FC
۱
۰
East Stirlingshire
Finished
۱۸:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۳
۱
Broomhill FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۵
۰
Gretna 2008
Finished
۱۸:۳۰
Edinburgh University
۲
۲
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Bo'ness United FC
۰
۲
Tranent Juniors
Finished
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite One
Victoria Utd Limbe
۲
۲
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۷:۳۰
Cameroon
Elite Two
Djiko FC de Bandjoun
۳
۲
Isohsa Limbe FC
Finished
۱۷:۳۰
Wales
Cymru North
Chirk AAA
۰
۰
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۰
۰
Denbigh Town
Finished
۱۸:۰۰
India
Mizoram Premier League
Project Veng
۱
۳
Chawnpui
Finished
۱۷:۳۰
Zanzibar
Premier League
KVZ SC
۴
۲
New City FC
Finished
۱۶:۴۵
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۴
۳
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۰
۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Cancelled
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۶
۰
Atromitos Piraeus
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۰
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۶:۰۰
Cyprus
3. Division
AEP Polemidion
۰
۳
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۰۰
England
Premier League Cup U21
Blackburn Rovers U21
۰
۰
Reading U21
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Kozuf Gevgelija
۲
۰
Ohrid
Finished
۱۵:۳۰
FK Teteks
۰
۰
Bashkimi
Finished
۱۵:۳۰
FK Skopje
۲
۱
Novaci
Finished
۱۵:۳۰
FK Karaorman
۰
۱
Detonit Plackovica
Finished
۱۵:۳۰
Besa Doberdoll
۳
۱
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League Women
AO Rea (W)
۱
۳
OFI (W)
Finished
۱۵:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۳
۰
Albacete Balompie U19
Finished
۱۵:۰۰
Real Murcia U19
۰
۲
Alboraya U19
Finished
۱۸:۳۰
Kelme U19
۰
۰
Elche U19
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
U19 Liga
Kosice U19
۲
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۱
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
Premier League Women
Pirin Blagoevgrad (W)
۱
۰
Etar Veliko Tarnovo (W)
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Lebbeke
-
-
SC City Pirates Antwerpen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰